شرکت دانژه بذر مانا با افتخار محصول زیر را تقدیم میکند


گوجه فرنگی سیاه:

خواص شگفت انگیز گوجه فرنگی سیاه

ضد سرطان است

آنتوسیانین یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است که درگوجه سیاه به فراوانی یافت می شود. گوجه‌فرنگی سیاه دارای توانایی مبارزه با رادیکال های آزاد است. رادیکال های آزاد سلول های بسیار فعال هستند که به سلول های سالم آسیب می رسانند. به این ترتیب گوجه فرنگی قادر به جلوگیری از سرطان است.

برای قلب مفید است

گوجه‌فرنگی سیاه حاوی مواد معدنی آنتی اکسیدانی مانند منیزیم و پتاسیم است که مشکلات فشار خون بالا را درمان می کند. منگنز یک ماده معدنی ضروری برای بدن است در حالی که پتاسیم فشار قلب و مایعات بدن را تنظیم می کند. همچنین، منگنز و پتاسیم، گردش خون را بهبود می بخشد. بنابراین، اگر شما گوجه فرنگی معمولی سیاه مصرف کنید، می توانید از بیماری های مرتبط با قلب مصون بمانید. آنتوسیانین موجود در این گوجه فرنگی، بدن را از حمله قلبی پیشگیری کرده و قلب را محافظت می کند

برای بینایی سودمند است

گوجه فرنگی های سیاه نیز برای چشم مفید هستند. این گوجه فرنگی، ویتامین آ و ویتامین ث بدن را تامین می کند. ویتامین آ برای چشم بسیار مفید است.

سبب کاهش وزن و کاهش کلسترول بد خون می شود

گوجه سیاه نیز در از بین بردن چاقی موثر است. گوجه‌فرنگی سیاه، کلسترول بد را کاهش می دهد در نتیجه، باعث کاهش وزن می شود. گوجه سیاه برای بیماران دیابتی بسیار مفید است.

برای دیابت مفید است

به گفته محققان و همین طور کشاورزان، این گوجه فرنگی برای بیماران قندی (دیابتی) و بیماران قلبی بسیار موثر است. همچنین، سبب حفظ کبد می شود.

((بذر دانژه افتخار ملی اندیشه رویش سرزمین من))

تعدادی از ارقام گوجه فرنگی انتخاب شده از میان هزاران هیبرید تولیدی شرکت دانژه بذر مانا که به زودی تقدیم شما کشاورزان عزیز خواهد گرفت: